ΠΑΙΔΕΣ

29 Jan 2017

Στην τελευταία αγωνιστική της πρώτης φάσης του πρωταθλήματος θα κριθεί η πρόκριση στην επόμενη φάση για τους παίδες, καθώς στα πλαίσια της 17ης αγωνιστικής ηττήθηκαν από το Αιγάλεω εκτός έδρας με 43-54.

22 Jan 2017

Ντέρμπι στο πρώτο ημίχρονο με τις δύο ομάδες να πηγαίνουν πόντο - πόντο. Στο δεύτερο ημίχρονο ένα ξέσπασμα των γηπεδούχων τους έδωσε ένα προβάδισμα 10 πόντων.

15 Jan 2017

Καθάρισαν στο β' 48-35
τον Φίλιππο Περ.

Ανεβάζοντας την απόδοσή τους στο δεύτερο  ημίχρονο οι παίδες επικράτησαν με 48-35 του  Φίλιππου Περ. και μετά από 15 αγωνιστικές  παραμένουν στη δεύτερη θέση της βαθμολογίας με 26β. (11-4, 793-571).

10 Jan 2017

Εύκολο απόγευμα πέρασαν οι παίδες που επικράτησαν με 61-22 του Πολυνίκη Αγ. Βαρβάρας εκτός έδρας. Μετά από 14 αγώνες ο Άρης βρίσκεται στη 2η θέση με 24 βαθμούς (10-4, 745-536).

21 Dec 2016

Με νίκη (68-25) επί της Παλατιανής έκλεισαν οι παίδες τις υποχρεώσεις τους για το 2016. Μετά από 13 αγωνιστικές οι παίδες βρίσκονται στην  δεύτερη θέση με 22 βαθμούς (9-4, 685-515).